Dijital Sunum Teknikleri

Eğitim Kategorisi: Sunum Becerileri
Eğitim Süresi: 30 Dk.
Eğitmen: Oytun Yumşak

Kimlere Öneriyoruz?

Sunumlarını, toplantılarını çevrimiçi platformda gerçekleştiren herkese bu eğitimi öneriyoruz.

Eğitimin Hedefi

Çevrimiçi platformlarda akıcı, rahat ve dijital platformların tüm fırsatlarından yararlanarak sunum yapmak için kişilerin sunum becerilerinin geliştirilmesi hedeflenmektedir.

Eğitimin Amacı

Dijital platforma hızlıca geçiş yaptığımız bugünlerde bulunduğumuz yerden tüm dünyaya bilgisayar üzerinden sunumlar yapıyoruz. Geleneksel sunum tekniklerine hâkim olabiliriz. Bununla birlikte dijital sunumlarla birlikte oyunun kurallarının değiştiğinin farkında olmak gerekiyor. Dijital sunumlardaki yeni deneyimlere şahit olmak, ekran karşısında kendimizi daha iyi ifade etmek için sizleri eğitimimize bekliyoruz. 

Eğitimin Yetkinliği

  • Ekran Karşısında Beden Dili
  • Sunum Araçlarını Etkin Kullanabilme
  • Ekran Karşısında Profesyonel Duruş

Eğitim İçeriği

1.Camdan Cama
2.Dijital Sunumlara Nasıl Hazırlanabiliriz?
3.Zoom Gerginliği Hisseder mi?
4.İşin Arka Planı Çok Karışık
5.Dijital Sunumlarda En Çok Karşılaşılan Krizler
6. Ekranda Nasıl Dursam, Nereye Baksam?

Oytun Yumşak

Kamu Yönetimi Bölümünden sonra Uluslararası Antalya Üniversitesinde İşletme Yüksek Lisansını tamamlamıştır. İzgören Akademi’de Eğitmen olarak görev almaktadır. İzgören Akademi bünyesinde 500 günden fazla eğitim çalışması yürütmüştür.

Türkiye Uğur Böcekleri Programı kapsamında "Mavi Uğur Böceği" olarak çocuk esirgeme kurumlarında, ceza evlerinde, üniversitelerde ve köy okullarında gönüllü eğitimler ve seminerler vermektedir.

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odasında çalıştığı dönemde "Sayılarla Fethiye" adında iki adet ekonomik raporu ilçeye kazandırmıştır. Fethiyenin turizm alanında markalaşması adına stratejik plan ve arama konferansı çalışmalarında yer almıştır. YUMŞAK, SKAL International bünyesinde turizm alanındaki çalışmalarına devam etmektedir.

İzgören Akademi Eğitmen Uzmanlık Programını tamamladı.

YUMŞAK, Eğitimcinin Eğitimi, Sunum Teknikleri, Takım Çalışması, Etkili İletişim, Beden Dili, Motivasyon, Zaman Yönetimi, Stres Yönetimi, Kendi Hayatının Lideri Ol konularında eğitimler ve seminerler vermektedir.


Tanıtım Videosu